Сериозно, какви късметлии сме да живеем в страната, където можем да се радвам и на 4те сезона?! Вероятно звучи нелепо като откритие, но се замислете, живеем наистина в много готина географска ширина. Ами достъпа ни към и 3те вида почивка още вътре в страната – море, планина, минерални бани? Чужбина предлага много възможности, факт, но да не забравяме и какво имаме на една ръка разстояние!
И, връщайки се към коментара за 4те сезона, днес сме 27 март, навън всичко се събужда и започва да цъфти, а буквално преди няколко седмици помните ли на каква снежна приказка, имахме възможността да се любуваме? :)
Мерси на брат ми, Боко, за това, че по време на разходката ме пощрака и то с какво добро чувство, с каква любов! Винаги съм мечтала за брат като него!
А и от кога не бях пускала подобни посчета, хехе :)
Та, ако приемем поста за look такъв, споделям:
Палто Mango
Дънки ZARA
Чанта H&M
Ботуши Furla
Шал ZARA
Аксесоар-цветенце – от приятелче за 8 март! :)
Поздрави и дано все намираме време за разходи и за любуване на сезоните в разгара им!
Полина